Пила дискова DWT HKS12-59, напівпрофесійна пила з потужним 1250 Ват двигуном та 6000 оборотів на хвилину. Максимальний проріз деревини 59 мм. Зручна та надійна пила з високоякісних матеріалів, мідною обмоткою двигуна. Офіційна гарантія 3 роки. Придбавши у нас пилу, Ви отримаєте доступ до оригінальних запчастин ТМ DWT, CROWN, STANLEY, DEWALT. За додатковою інформацією прошу звертатись, номера телефонів на сайті r-tool.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 59 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисні шкірки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴











