
Зарядка інверторна Vitals Master DS 4.0, 4Аг, 20-120А
1 601 ₴
- Готово до відправки
- Код: DS 4.0
- +380 (67) 584-96-20
Імпульсний зарядний пристрій Vitals Master DS 4.0 (далі – зарядний пристрій, пристрій) призначений для заряджання в автоматичному режимі обслуговуваних та необслуговуваних свинцево-кислотних акумуляторних батарей: автомобілів, мотоциклів, снігоходів, катерів, газонокосарок, тракторів, гідроциклів тощо. Зарядний пристрій може використовуватися як у стаціонарних умовах (на станціях технічного обслуговування автомобілів, в гаражах тощо), так і в польових умовах в складі мобільних комплексів, забезпечених бензиновими або дизельними міні-електростанціями. Модель DS 4.0 має функцію джерела живлення 12 В (режим «SUPPLY»). Наприклад під час заміни акумулятора можливо використати прилад у якості буферного джерела живлення (дотримуючись максимальної споживаної потужності). Зарядний пристрій складається з перетворювача напруги, випрямляча змінного струму, системи захисту, органів управління та контролю. Простота пристрою є чинником його надійності, що забезпечує безвідмовну роботу зарядного пристрою в процесі його експлуатації. Завдяки використанню сучасних розробок і технологій, цей пристрій має оптимальні робочі характеристики, а також відрізняється довговічністю та зносостійкістю основних частин та деталей. Крім високих показників надійності та продуктивності зарядний пристрій Vitals Master DS 4.0 має низку інших явних переваг, до числа яких входять:
- вбудований мікропроцесорний контролер;
- може бути використаний в якості джерела живлення 12В;
- LCD дисплей;
- електронний захист від перевантаження, короткого замикання, зворотньої полярності, перегріву;
- здатність заряджати різноманітні типи акумуляторних батарей (12 В): STD, AGM/C, Gel, LFP;
- здатність заряджати свинцево-кислотні акумуляторні батарії (6 В): STD;
- 10 етапів у процесі заряджання батареї;
- сигналізація (підключення зі зворотньою полярністю, коротке замикання);
- візуальний контроль за станом заряджання батареї (%).
Джерелом електроживлення зарядного пристрою інверторного типу слугує однофазна мережа змінного струму напругою 230 В, частотою 50 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В, 230 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Час зарядки | 10 годин |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перепадів напруги, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Маса | 0.5 кг |
- Ціна: 1 601 ₴








