Бензиновий генератор FORTE FG3500 – резервне джерело живлення для вашого приватного будинку, який надійно забезпечить роботу вашої побутової техніки, добре впорається на будмайданчику з інструментом. Переваги: 100% мідна обмотка, стабільна напруга AVR, тримає частоту 50 Гц, великий бак на 15 л., вагою 40 кг. Проводимо технічну перевірку перед відправкою. Надаємо гарантійну та після гарантійну підтримку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Повна потужність | 2.8 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 10 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3.5 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | forte |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 7 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вага | 40 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴






