
КЕНТАВР MIG-350 Digitall LCD напівавтомат 4в1, 350А (MIG/MAG/MMA/TIG Lift), kentavr MIG-350 Digitall
7 525 ₴
6 998,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: MIG-350 Digitall LCD
- +380 (67) 584-96-20
Інверторний напівавтомат Кентавр MIG-350 Digitall LCD
Однофазний переносний зварювальний апарат Кентавр MIG-350 Digitall LCD — це унікальний і надійний помічник, доступний для кожного. Даний апарат компактний, з високим робочим циклом. Призначений для напівавтоматичного зварювання сталевим дротом в середовищі інертного/активного захисного газу MIG-MAG і забезпечує якісний шов при використанні флюсового дроту (без підключення газового балона). Також апарат застосуємо для ручного дугового зварювання штучним електродом MMA. Зручне управління всіма параметрами зварювання на лицьовій панелі, що дозволяє виконувати зварювальні роботи на вищому рівні.
Режим ММА — робота електродом 1,6-5 мм з металом товщиною 2-10 мм
Режим MIG — робота дротом з металом товщиною 0,6-1,0 мм.
Якісний мережевий фільтр забезпечить стабільну роботу при значному зниженні в електромережі, аж до 160 В.
В даному напівавтоматі можлива робота без підключення балона.
Апарат здатний працювати з обмідненним і флюсовим дротом. Робота з флюсовим дротом здійснюється зворотною полярністю (в режимі Flux cored).
Сучасні технології, закладені в конструкцію виробів:
- ForceArc (форсаж дуги) — функція апарату, яка збільшує зварювальний струм в момент відділення краплі металу від електрода - запобігає прилипання електрода і підвищує стабільність горіння дуги;
- Hot Start (гарячий старт) — піковий струм в момент підпалу дуги для плавного старту;
- Antistick — захисна функція, яка спрацьовує при занадто тривалому короткому замиканні - легке підпалювання і висока стабільність горіння дуги знижене утворення бризок;
- автоматичний захист від перенапруги.
Даний зварювальний напівавтомат володіє також функцією TIG Lift
TIG Lift — дугове зварювання інертним газом з неплавким вольфрамовим електродом (Tungsten Inert Gas) - це процес, в якому тепло, необхідне для виконання зварювання, подається електричною дугою. Електрод, який використовується для проведення струму - це вольфрамовий електрод або електрод з вольфрамового сплаву.
Апарат комплектується повним набором зварювальних аксесуарів:
1. Зварювальний апарат;
2. Захисна маска зварника;
3. Універсальний молоток-щітка;
4. Зварювальний кабель з зажимом «маса» — 1,5м;
5. Зварювальний кабель з електродотримачем - 2,0м;
6. Єврорукав — 3м;
7. Інструкція по експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Напруга живильної мережі | 160 В, 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 300 А |
| Максимальний зварювальний струм | 350 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальне відхилення напруги | 10 % |
| Номінальна споживана потужність | 8.5 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 390 мм |
- Ціна: 6 998,25 ₴









