Садовий пилосос та повітродувка Tех.AC TA-CB280 швидко і легко змете і збере все сміття в Вашому саду. Вбудований подрібнювач зменшить об’єм сміття, що помітно полегшить його видалення. Мішок для збору сміття, об’ємом 40 л, зручний і простий у використанні.
Швидкість повітряного потоку 280.8 км/год, потужність двигуна 3200 Вт.
Гарантія офіційна 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 47 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 40 л |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴





