Бензиновий генератор ТехАС ТА-04-128 – резервне джерело живлення для вашого приватного будинку, який надійно забезпечить роботу вашої побутової техніки, добре впорається на будмайданчику з інструментом. Переваги: мідна обмотка двигуна, стабільна напруга AVR, тримає частоту 50 Гц, великий бак на 15л., вагою 42кг. Проводимо технічну перевірку перед відправкою. Надаємо гарантійну та після гарантійну підтримку. Гарантія офіційна 24 місяців. За додатковою інформацією звертайтесь +380505849620
|
ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-04-128 |
|
|
НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ |
2500 (ВТ) |
|
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТ |
2800(ВТ) |
|
ВИХІДНА НАПРУГА |
230 (В) |
|
КІЛЬКІСТЬ РОЗЕТОК |
2 |
|
НАПРУГА ПОТУЖНОГО СТРУМУ |
12 В/6.5 А |
|
НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА (ГЦ) |
50 |
|
ТИП ЗАПУСКУ |
Ручний |
|
АЛЬТЕРНАТОР |
Є |
|
ТИП РУХУНА |
OHV, 4-х тактний |
|
ОБ'ЄМ РУХУНУ |
196 КУБ |
|
ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА |
6,5 К.С. |
|
ТИП ПАЛИВА |
Бензин 95 |
|
ВІТРАТА ПАЛІВА |
0,46 КВТ/Л/ГОД |
|
ОС'ЄМ ПАЛІВНОГО БАКА |
15 Л |
|
ОБ'ЄМ МАСЛА В КАРТЕРІ |
0,6 Л |
|
ПОКАЗНИК РІВНЯ ПАЛИВА |
Є |
|
ОХОЛОДЖЕННЯ ДВИГУНА |
Повітряне |
|
РІВЕНЬ ШУМУ |
67 ДB |
|
ВАГА |
42 КГ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 6.5 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.46 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 42 кг |
- Ціна: 11 280 ₴








