
Crown CT44028 лазерний далекомір (рулетка), 0,05-40м, 3 роки гарантії
1 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 7640177422361
Відправка з 05 квітня 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерна рулетка Crown CT44028 (лазерний далекомір) дуже потрібна річ для вимірювання відстаней, площ, об'єму, висоти та кута нахилу поверхні. Дальність вимірів становить від 0.05 до 40 м. Важливою перевагою лазерного далекоміра Crown CT44028 є збереження в пам'яті пристрою історію вимірювань, а також сумує розміри кількох площ. Великий дисплей та велика точність вимірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.05 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 40 м |
| Номінальний час вимірювання | 0.25 сек |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Обчислення об'єму | Так |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Час роботи | 5000 вимірювань |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 4.1 мм |
| Висота | 2.6 мм |
| Вага | 90 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








