Неймовірно потужна та надійна бензинова мотокоса Латвійського виробництва Vitals Master BK553s Black Edition. Висока якість комплектуючих деталей коси, робить її - напівпрофесійним інструментом для скошування трав та чагарників.
Комплектація:
-
3-зубчастий ніж;
-
40-зубчастий диск;
-
2 шпулі;
-
2 запасних мотка косільної жилки;
-
мастило для редуктора;
-
ємність для приготування паливної суміші;
-
окуляри-маска;
-
професійний ранцевий ремінь;
-
набір інструментів;
-
інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
| Регулювання ручки за висотою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 405 ₴









