Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG/MAG-265 - один з найкращих апаратів на ринку України по доступній ціні. Використовується для різноманітних зварювальних робіт, як професійного так побутового. Агрегат виготовлений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих. Завдяки застосуванню інверторної технології Kaiser MIG-305 має компактні розміри і досить не важкий - 19,5 кг.
Споживання електроенергії апаратом у порівнянні з класичними трансформаторами в кілька разів нижче. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди вдадуться скаржитися через стрибки світла! Модель може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі газу та без нього (флюсовим дротом) та в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавний змінюється в межах від 10 до 265А і відображається на електронному дисплеї. З основних особливостей зварювального напівавтомата обов'язково варто відзначити: швидке заправлення дроту без газу, наявність знімного "єврорукава", термозахист, універсальність і надійність.
Основними особливостями напівавтомата Kaiser MIG-265 є:
- Плавне регулювання подачі дроту;
- Електронний дисплей - налаштування показника зварювального струму;
- Збереження працездатності при слабкій напрузі;
- Можливість роботи з газом і без газу;
- Швидка заправка дроту - встановити бухту з дротом дуже просто і швидко;
- Знімний єврорукав 3м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 265 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 19.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 410 мм |
- Ціна: 9 700 ₴





