Професійний зварювальний напівавтомат інверторний Vitals Master MIG 1600 з можливістю роботи з газом (MIG) та без газу (MAG) та дуговим зварюванням (ММА). В комплект входить якісний знімний Єврорукав довжиною 3 метри.
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals Master MIG 1600 - один з найкращих апаратів на ринку України по доступній ціні. Використовується для різноманітних зварювальних робіт, як професійного так побутового. Агрегат виготовлений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих. Завдяки застосуванню інверторної технології Vitals Master MIG 1600 має компактні розміри і досить не важкий - 14,5 кг.
Споживання електроенергії апаратом у порівнянні з класичними трансформаторами в кілька разів нижче. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди вдадуться скаржитися через стрибки світла. Модель може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі газу та без нього (флюсовим дротом) та в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавний змінюється в межах від 10 до 160А і відображається на електронному дисплеї. З основних особливостей зварювального напівавтомата обов'язково варто відзначити: швидке заправлення дроту без газу, наявність знімного "єврорукава", термозахист, універсальність і надійність.
Основними особливостями напівавтомата Vitals Master MIG 1600 є:
- Кабелі у даній моделі - мідні;
- Плавне регулювання подачі дроту;
- Електронний дисплей - налаштування показника зварювального струму;
- Збереження працездатності при слабкій напрузі;
- Можливість роботи з газом і без газу;
- Швидка заправка дроту - встановити бухту з дротом дуже просто і швидко;
- Знімний єврорукав 3м.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Литва |
| Виробник | Vitals |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 140 А |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Номінальна споживана потужність | 5.6 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Висота | 385 мм |
- Ціна: 10 000 ₴








