Призначення мийки високого тиску ТехАС ТА-03-515, для очищення різних поверхонь від забруднень.
Ефективну та довговічну роботу миття забезпечують високоякісні компоненти:
- алюмінієва помпа.
- функція самоусмоктування.
- металевий патрубок на вході води.
- щітковий двигун з мідною обмоткою.
- захист від перегріву.
- функція – автостоп
- блокування від випадкового вмикання.
Алюмінієва помпа розрахована витримувати тривалі та високі навантаження. Не схильна до механічної деформації внаслідок нагрівання. Шланг довжиною 8м забезпечує комфортну роботу. Функція автостоп - при відпустці курка на пістолеті відбувається автоматичне вимкнення двигуна, не витрачається ресурс двигуна та помпи.Функція самостійного забору води - за відсутності централізованої подачі води миття здійснює забір води з автономних джерел, наприклад, бочка, відро або інша ємність, в якій знаходиться вода.
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТехАС ТА-03-515
ШЛАНГ 8М - 1шт.
ПІНО-ГЕНЕРАТОР - 1шт.
ФІЛЬТР ГРУБОГО ОЧИЩЕННЯ ВОДИ - 1шт.
ШВИДКОЗЙОМНИЙ КОННЕКТОР ДЛЯ ШЛАНГУ - 1шт.
ПІСТОЛЕТ РОЗБІРНИЙ - 1шт.
КОЛЕСА — 2 шт.
КАТУШКА ДЛЯ НАМОТАННЯ ШЛАНГУ - 1шт.
КОМПЛЕКТ КРІПЛЕНЬ;
КОМПЛЕКТ ГВИНТІВ КРІПЛЕННЯ;
ІНСТРУКЦІЯ;
ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Максимальна продуктивність | 480 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 7 947 ₴








