
Кентавр СПАВ-300 Digit Mini, 300А, MMA, MIG-MAG, TIG LIFT, зварювальний напівавтомат
4 988 ₴
- Під замовлення
- Код: 00300
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівавтомат зварювальний Кентавр СПАВ-300 Digit Mini
Крім високих показників надійності та продуктивності роботи зварювальний апарат має ряд інших явних переваг, до числа яких входять:
- унікальна технологія розробки зварювальних апаратів, мікропроцесорне управління зварюванням;
- три режими зварювання MMA, MIG-MAG (3 подрежими роботи), TIG LIFT;
- легке запалювання дуги;
- стабільна дуга;
- модуляція зварювального струму;
- захист від перегріву;
- працездатність у широкому діапазоні напруг електромережі (160‒240 В) довжина зварювальних кабелів 2,0 метра.
Функція «Hot Start» — легке запалювання дуги (автоматичне короткочасне підвищення струму).
Функція «Arc Force» — «Модуляція зварювального струму» (автоматична зміна струму до 30% залежно від відстані електрода до металу)
Функція «Anti Stick» — «Попереджує прокалювання електроду у разі залипання» (автоматично знижує струм).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Тип підключення рукава | Вбудований |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 988 ₴


