Тример електричний Worcraft EGT07-300 бездоганний варіант по догляду прибудинкового газону. Тример зручний, простий в експлуатації, легкий на вагу та маневровий. Завдяки телескопічної штанги та опорного колеса ви легко зможете обкосити вздовж бордюрів та дорогих для вас рослин.
- Потужність 650Вт,
- Швидкість оборотів 9300,
- Товщина жилки до 1,6 мм,
- Вага 3,2кг,
- Гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 9300 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тример |
| Різальний елемент | Леска |
| Тип штанги | Пряма |
| Адреса двигуна | Знизу |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип ручки | D-подібна (кільцева) |
| Складана ручка | True |
| Регулювання ручки за висотою | True |
| Ширина скошування волосіні | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





