
EnerSol ES-AC350-50-2 Компресор 2 циліндра
10 999 ₴
- Під замовлення
- Код: ES-AC350-50-2
Відправка з 05 квітня 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор EnerSol ES-AC350-50-2, добре підходить для шиномонтажу, автосервісу та приватних гаражів в роботі пневмоінструменту.
Потужність двигуна 2.2 кВт
Продуктивність 350 л/хв
Максимальний тиск 8 бар
Об'єм ресивера 50 л
Кількість циліндрів 2
Тип масляний
Вага 35 кг
Офіційна гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 350 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 620 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴





