Електрокоса КЕНТАВР СК-1638Е - це універсальний та надійний помічник для догляду за ділянкою. Потужність електродвигуна 1600Вт. Процес запуску контролює зпобіжна кнопка. Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині. Комфортна велосипедна (U-образна) ручка, що регулюється по висоті та дозволяє підлаштовувати косу під користувача. Діаметр штанги 26 мм, не розбірна, що забезпечує надійність.
Особливості:
- 3-х зубчастий сталевий ніж для роботи з молодою порослю.
- Додатково оснащена напівавтоматичною жилкою, зручною для косіння трави.
- Плечовий ремінь - забезпечує зручність і комфорт при роботі.
- Зручний фіксатор подовжувача, розташований у верхній частині на корпусі коси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Потужність двигуна | 2.15 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
| Регулювання ручки за висотою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 930 ₴








