DWT WS22-230T – високопотужна кутова шліфувальна машина (болгарка), напівпрофесійного класу, з функцією плавного пуску, поворотною рукояткою та кнопкою пуску із запобіжником. DWT WS22-230T заслужила довіру професійних споживачів, які відзначили ідеальне співвідношення ціна-якість. DWT WS22-230T з робочим диском 230 мм, призначена для об'ємних та грубих робіт: сухого шліфування, різання масивних заготовок із твердих матеріалів, а також бетону; використання різноманітних щіток та насадок до 100 мм, суттєво розширює сферу застосування та функціонал болгарки. При використанні додаткових аксесуарів, МШУ дозволяє роботу в стаціонарному режимі. Болгарка оснащена високотехнологічним електродвигуном номінальної потужності 2200 Вт. Двигун має жаростійку «бронь», з подвійною ізоляцією обмотки статора та ротора від механічних пошкоджень абразивом та пилом. Продуктивна крильчатка забезпечує ефективне охолодження у всіх режимах робіт. Зовнішній високошвидкісний підшипник валу, має гумову втулку, що запобігає прослизу в корпусі, а внутрішній щільно запресований корпус редуктора.
Кнопка запуску – оснащена запобіжним механізмом від випадкового натискання, а також фіксатором положення «ПУСК» та ергономічною формою, що зручно при тривалій роботі.
Поворотна рукоятка – функція дозволяє змінювати положення задньої рукоятки щодо корпусу на 180°, з фіксацією у трьох положеннях (90°/0°/90°), що дозволяє налаштувати оптимальний хват інструменту за будь-яких видів робіт.
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина: 1шт.
- Додаткова ручка: 1шт.
- Захисний кожух: 1шт.
- Ключ фланцевий: 1 шт.
- Ключ ріжковий: 1шт.
- Інструкція з експлуатації: 2шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 4.82 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Діаметр щітки | 230 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴






