✔ Диск регулювання швидкості - кращий контроль для роботи з різними матеріалами.
✔ Металізоване покриття - захист редуктора і механізму, професійний дизайн.
✔ Маятниковий механізм - перемикання режимів для якісного розрізу різних матеріалів.
✔ Безключевий механізм зміни пилки - швидка зміна полотна.
✔ Ергономічна м’яка ручка - більше комфорту і менше втоми.
✔ Кабель живлення «антизлом» - прогумований 3-х метровий кабель зі вставкою «антизлом».
✔ Потужний двигун 600 Вт (500-3000 ходів в хв.) - відмінна якість різу по різним матеріалам (60 мм дерево/6 мм алюміній).
✔ Лита підошва з регулюваннями кута пропилу - велика жорсткість конструкції, керованість і точність установки для кращої якості різу + пластикова накладка захист від подряпин лакованих деталей підчас різу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Довжина ходу пилки | 30 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 60 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 5 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 215 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорізнена рукоятка | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Ні |
| Коригування кількості обертів | Так |
- Ціна: 3 163 ₴








