ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Завдяки високій потужності, надійності та багатій комплектації, мотокоса СКІФ СБТ-4200 стане вашим незамінним помічником по господарству.
Бензотример здатний впоратися із заготівлею великих обсягів сіна, покосом різної рослинності: чагарників, очерету, лопухів і кукурудзи, а також з обробкою великих площ трав'яного покриву.
Доукомплектувавши мотокосу спеціальними насадками: культиватором, кущорізом, висоторізом, човновим мотором, можна розширити функціональність.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Мотокоса бензинова СКІФ СБТ-4200;
- Двоплечий ранцевий ремінь;
- Котушка зріжучим волосінням на підшипнику;
- 40-зубий ніж з побідитовими напайками;
- Ємність для паливної суміші;
- Набір інструментів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
| Регулювання ручки за висотою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴



