Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Одноручна бензопила TIREX TRGCS26, POLAND»
Особливості бензопили TIREX TRGCS26
- компактні розміри;
- економна;
- мала вага;
- висока якість комплектовання;
- високоякісні шина та ланцюг;
- хромований циліндр;
- антивібраційна система;
- підкачувальний насос «Праймер»;
- повітряна заслінка з автоматичним вимкненням;
- бічний механізм натягу ланцюга;
- регульований масляний насос;
- ефективне аварійне гальмо ланцюга.
В нашому магазині Ви можете придбати бензинові генератори, газонокосарки, мотопомпи, електропили, бензопили, акумуляторні пили, бензокоси мотокоси, електрокоси тримери електричні, зварювальні апарати, зварювальні напівавтомати, акумуляторний інструмент, електро інструмент професійний та побутовий: шурупуверти, кутові шліфмашини, дрилі, перфоратори, гайковерти, полірувальні машини, будівельні міксери, краскопульти, комплектуючі аксесуари: масла 2-4Т, шини ланцюги, обрізні круги. Ми являємось партнерами та представниками таких торгових марок: DeWalt, Stiga, Stanley, Stanley FATMAX, ENERSOL, DWT, CROWN, SEQUOIA, kamberg, KAISER, ЕЛПРОМ, VITALS, WORKRAFT, CRAFTER, ТЕХАС, INTERTOOL, KENTAVR, WINZOR, ZOMAX, SADKO, LEX.
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Ємність паливного бака | 230 мл |
| Витрата палива | 0.5 л/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 305 мм |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 208 м/сек |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 3.8 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 12500 об/хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тріумф ланцюга | Так |
- Ціна: 4 500 ₴










