
Кентавр СМ-315Р маска хамелеон зварювальника KENTAVR
645 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00315
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальна маска з автоматичним затемненням («хамелеон») ТМ «Кентавр» СМ-315Р призначена для захисту очей зварника від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, яскравого світла, а також для захисту обличчя від механічного та конвекційного теплового впливу протягом всього процесу зварювання.
Крім високих показників надійності та продуктивності роботи маска «Кентавр» має низку інших явних переваг, до яких входять:
- два сенсори виявлення зварювальної дуги;
- електроживлення від сонячної та літієвої батарей;
- ударостійкий і вогнетривкий пластик (поліпропілен);
- мала вага;
- - автоматичне регулювання світлочутливості;
- регульований ступінь затемнення DIN 9-13;
- регулювання кріплення маски під будь-який розмір голови;
- захист очей зварника від ультрафіолетових та інфрачервоних променів DIN 16;
- регулювання затримки просвітління світлофільтра;
- функція для різання та шліфування металу;
- збільшений розмір оглядового вікна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 16 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 260 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 92 мм |
| Ширина оглядового вікна | 32 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 9 мм |
| Висота світлофільтру | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴



