Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ENERSOL EPG-5500S, 5.5кВт, бензиновий генератор, 100% мідна обмотка»
ENERSOL EPG-5500S- це великий, потужний та надійний генератор, призначений для живлення робочих місць та будинків в умовах обмеженої подачі електроенергії. Має потужність 5,5 кВт (50 Гц), забезпечену надійним, економічним та легким у запуску двигуном із 25-літровим бензобаком для безперервної роботи до 10 годин. Ергономічний дизайн та зручна панель приладів забезпечують простоту у підєднанні навіть у складних умовах експлуатації. Генератор обладнувань силовою розеткою 25А, що застосовуються за потреби підключити побутові прилади, які мають стандартну або підвищену потужність, а також комплектується транспортними колесами для легкого транспортування.
Оплата та доставка зручним для вас способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | enersol |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 450 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 695 мм |
| Висота | 565 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 75 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 27 999 ₴











