За необхідності проведення та прокладання комунікаційних систем у вже існуючих спорудах використовуйте надійний та витривалий інструмент CROWN CT13525-125, який призначений для здійснення чистих та точних канавок у бетонних та залізобетонних панелях. Тривалий експлуатаційний ресурс гарантується якісними деталями та складанням.
Основні особливості:
- електродвигун потужністю 1500 Вт стійкий до тривалих та багаторазових підвищених навантажень,
- максимальна швидкість обертання пильного диска досягає 8500 об/хв;
- захисний кожух стабільно фіксується, виключаючи рухливість елемента і підвищуючи безпеку операцій, що проводяться;
- система плавного набору оборотів унеможливлює перевантаження машини на старті;
- просте регулювання глибини прокладки каналу здійснюється за допомогою шкали та затискних гвинтів;
- при несанкціонованому припиненні подачі енергії апарату потрібний повторний запуск;
- контролювати лінію різу допомагає спеціальна насічка на фасаді корпусу;
- ефективна система видалення пилу сприяє своєчасному очищенню канавки і відповідно - зниження навантаження на девайс;
- в комплекті постачається бічна рукоять, дозволяючи отримати повний контроль над керуванням та коректно розподілити зусилля користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 29 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴






