EPG-7500SE - це великий, потужний та надійний генератор з мідною обмоткою, призначений для живлення робочих місць та будинків в умовах обмеженої подачі електроенергії. Має потужність 7,5 кВт (50 Гц), забезпечену надійним, економічним та легким у запуску двигуном із 26-літровим бензобаком для безперервної роботи до 10 годин. Ергономічний дизайн та зручна панель приладів забезпечують простоту у підєднанні навіть у складних умовах експлуатації. Генератор обладнувань силовою розеткою 32А, що застосовуються за потреби підключити побутові прилади, які мають стандартну або підвищену потужність, а також комплектується транспортними колесами для легкого транспортування. Для полегшення експлуатації є функція запуску ключем запалювання (акумулятор та колеса входять до комплекту)
Оплата та доставка зручним для вас способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 10 років |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | EnerSol |
| Об'єм двигуна | 450 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 450 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 695 мм |
| Висота | 565 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 88 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 32 995 ₴











