IPS600SIN-WM-F2 - високоякісне та ефективне обладнання потужністю 600 Ват, автоматичною зарядкою за доступною ціною. Дане джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- для газових, електричних або твердопаливних опалювальних котлів; - аварійного освітлення;
- забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання завдяки функції швидкої заміни акумулятора.
UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів.
Типи зовнішніх акумуляторів, які можна підключити до ДБЖ:
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – 1200 циклів заряд/розряд;
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – 800 циклів заряд/розряд;
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи – 400 циклів заряд/розряд.
Гарантія 12 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intelligent Platforms |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Довжина: | 410 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Створити |
| Тип монтажа | У стійку/напальний |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Індикація | Звукова |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Час перемикання | 4 мс |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Ток заряда | 30 А |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
- Ціна: 11 000 ₴









