
STANLEY FATMAX SFMCH900M22_1K SDS PLUS_Акумуляторний перфоратор
від 13 500 ₴
- Під замовлення
- Код: SFMCH900M22
Відправка з 05 квітня 2026- +380 (67) 584-96-20
Акумуляторний перфоратор STANLEYFATMAX SFMCH900M22_1K SDS PLUS високотехнологічний безщітковий двигун забезпечує ефективний та тривалий термін служби, менш витритний на технічне обслуговування та відсутність нагріву. Вдосконалина технологія акумуляторів з відсутністю ефекту пам'яті та мінімальному саморозряду Li-on V20 працює в будь-який час. Призначений перфоратор для різних типів задач: свердління, свердління з ударом та довбання. За допомогою натискання на пускову клавішу ви електронно регулюєте швидкість та силу роботи перфоратора, що забезпечує вам якісний та ефективний результат роботи. Робочу зону вам освітить світлодіодна підсвітка.
Комплектація: 9000грн
✔Акумуляторний перфоратор STANLEYFATMAX SFMCH900M22- 1 шт
✔ Акумулятор (4 Аг) — 1 шт.
✔ Зарядний пристрій - 1 шт
✔ Валіза - 1 шт
Комплектація: 10000 грн
✔Акумуляторний перфоратор STANLEYFATMAX SFMCH900M22- 1 шт
✔ Акумулятор (4 Аг) — 2 шт.
✔ Зарядний пристрій - 1 шт
✔ Валіза - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Бельгія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Вага | 2.84 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 39 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
| Незахищена муфта | Так |
- Ціна: від 13 500 ₴










