Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 250 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Enersol EPG-3000SE, електростартер, бензиновий генератор 3кВт»
Надійний з мідною обмоткою та зручним електро запуском генератор для використання резервного джерела живлення приватного будинку, офісу. 100% забезпечить ваш будинок світлом, теплом (запустить сучасний газовий, твердопаливний котел, циркуляційні насоси) та водою (глубинні насоси). Гарантія офіційна 24 місяців від виробника, сервісні центри у всіх областях України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 2 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 7 година |
| Режим роботи | Аварийный |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Степінь захисту IP | 23 |
| Номінальна сила струму | 11.73 А |
| Захист від перевантаження | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 47 кг |
| Довжина: | 615 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Да |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Датчик рівня оливи | Да |
| Ручка для перенесення | Да |
| Лічильник мотогодин | Да |
| Акумулятор у комплекті | Да |
| Автоматичний регулятор напруги | Да |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Захисні шкірки | Да |
| Двигун | |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | enersol |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм оливної системи двигуна | 0.6 л |
| Споживання палива | 0.3 л/год |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴












