Якісне та надійне джерело безперебійного живлення з правильним, чистим синусом для вашого електроприладу. Сертифікований товар з офіційною гарантією 24 місяців. Також у нас можна придбати зі знижкою до повного комплекту безпечні для житлових приміщень акумулятори гелеві та AGM gel.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.44 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип монтажа | У стійку/напальний |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Час перемикання | 4 мс |
| Час заряджання | 1 година |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина: | 250 мм |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Індикація | Звукова |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | True |
| Захист від перегрівання | True |
| Захист від перевантаження | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 599 ₴







