Подарунок

3 кВт_GENERGY ESTRELA _CUBE SERIES, бензиновий генератор, Spain, гарантія 3 роки
20 000 ₴
- В наявності
- Код: 8436531940638
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 250 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «3 кВт_GENERGY ESTRELA _CUBE SERIES, бензиновий генератор, Spain, гарантія 3 роки»
Надійна електростанція з мідною обмоткою, функцією AVR.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GENERGY |
| Термін служби | 10 років |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Створити |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 10 година |
| Номінальна потужність | 3 Вт |
| Захист від перевантаження | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Вага | 54 кг |
| Довжина: | 550 мм |
| Двигун | |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | GENERGY |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Об'єм двигуна | 224 куб. см |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм оливної системи двигуна | 0.6 л |
| Споживання палива | 1.1 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Да |
| Ручка для перенесення | Да |
| Автоматичний регулятор напруги | Да |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Кількість коліщаток | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴











