Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Акція!!! DWT SZ-3000 бензиновий генератор, 100% мідна обмотка»
Відправка в день замовлення!!! Генератор бензиновий DWT SZ-3000, з потужністю 3 кВт. 100% мідна обмотка - резервне джерело живлення, висока Швейцарська якість. Добре підходить для приватних будинків, 100% забезпечить безпечну роботу вашій побутовій техніці та легко справиться на будмайдамчику з електроінструментом. Переваги: зібраний з високоякісних деталей, гарантована мідна обмотка, стабільна напруга AVR, частота 50 Гц, великий бак, економний, малошумний, вага 46 кг. Перед продажою проводимо технічну провірку та тестуємо. Проводимо технічне гарантійне та після гарантійне обслуговування. Гарантія офіційна! За додатковою інформацією прошу дзвонити: +380675849620
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 42 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | DWT |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 5 годин |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Споживання палива | 330 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисні шкірки | Так |
- Ціна: 19 000 ₴






