
Акумуляторна батарея Stanley FATMAX SFMCB202, 2Аг
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFMCB202
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості батареї Stanley FATMAX SFMCB202
✔ Час заряду 30хв.
✔ Захист осередків від раздяда.
✔ Захист інструменту від перегріву і перевантаження.
✔ Захист від глибокої зарядки.
✔ Стійкий до впливу навколишнього середовища.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.42 кг |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Stanley |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Країна виробник | Бельгія |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


