Акумуляторна безщіткова болгарка DWT AWS20-125D + акумуляторна батарея DWT BS202002E (4Аг) + зарядний пристрій DWT CS202001=4300 грн
Супер ціна, дзвони, пиши та отримай інформацію +380505849620
https://r-tool.com.ua/ua/p1896802935-profesijna-crown-ct23026.html
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Незахищена муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴



