Фрезерна машинка CROWN CT11023 професійного класу, універсальний інструмент. Інструмент, який здатний працювати довго та легко, справиться з різноманітними задачами. Потужний двигун 710Вт, максимальна кільксть обертів 33000об/хв, цанга 6,8мм, висота ходу 20мм, вага 1.4кг, гарантія виробника 36міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴












