
DWT BKS45-18В_Бензопила ланцюзова оснащується двигуном об’ємом 45 куб. см , який розвиває потужність 1.8 кВт при 3300 обертах на хвилину, що робить його надійним, потужним і легким.
✔ Двигун забезпечує необхідну потужність для комфортної і тривалої роботи, при цьому підтримуючи низький рівень викидів і низьке споживання пального.
✔ Двигун вилитий із сплаву з магнію та алюмінію, що забезпечує високий ресурс, надійність і швидке охолодження.
✔ Регульований масляний насос дозволяє дозувати рівень подачі мастила на пильну гарнітуру, що позитивно впливає на термін її експлуатації.
✔ Без ключовий доступ до повітряного фільтра, полегшує його очищення і заміну без додаткових інструментів.
Виникли питання по доставці чи оплаті прошу звертатися:
& & +38(050)5849620
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3300 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тріумф ланцюга | Так |
| Коригування кількості обертів | Так |
- Ціна: 4 999 ₴








