Топ

SEQUOIA SEC2014 ланцюгова електропила, 2000Вт
3 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823104601845
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила електрична ланцюгова SEQUOIA SEC-2014 український ТМ SEQUOIA. Пила вагою лише 4 кг, довжиною шини 35 см та потужним двигуном 2000 Вт, відмінний варіант електропили для робіт по дому. Завдяки поперечному розташуванню двигуна, Ви відчуєте зручний баланс і контроль під час роботи. Переваги: модульний захист від перевантаження, плавне регулювання обертів, автоматичний насос для змащування шини та ланцюга. Взагальному електропила SEQUOIA SEC-2014 призначена для роботи з деровиною середнього розміру. Гарантія 2 роки.
Виникли питання по доставці чи оплаті прошу звертатися:
& & +38(050)5849620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 35 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Мережева пила |
| Розташування зубців | Двостороннє |
| Потужність двигуна, Вт | 2000 |
| Напруга | 220 В |
| Довжина полотна | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴







