
EnerSol ES-AC200-50-1_50л, 1,8кВт_ Компресор повітряний поршневий
8 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 4823104601173
Відправка з 06 квітня 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості ES-AC200-50-1
✔ Серія малих поршневих масляних компресорів для нечастого використання в господарстві або в майстернях.
✔ Компактні розміри - зручно для роботи в обмеженому просторі.
✔ Швидке наповнення ресивера стисненим повітрям до 3 хв.
✔ Компресори обладнані пристроєм для захисту двигуна.
✔ Цей пристрій спрацьовує в разі перегріву двигуна в результаті виникнення будь-якої несправності, перериваючи електричне живлення.
Характеристики
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Основні | |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | EnerSol |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Продуктивність | 200 куб. м/хв |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴




