Болгарки CRAFTER_RGA-1000 — це чудовий інструмент для роботи в різних сферах. Він допоможе як домашньому майстру, так і досвідченому робочому у виконанні завдань.
Легка та потужна болгарка аналог Makita 5030. Гарантія, запчастини та після гарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 1.67 кг |
| Виробник | Crafter |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








