Ви перед вибором акумуляторного перфоратора? Рекомендуємо Вам придбати DWT_ABH-20 D-2H BMC, висока технологічна швейцарська якість, забезпечить Вам, одне задоволення в роботі. Даний інструмент відрізняється функціональністю, продуктивністю, надійністю, сервісною гарантією. Перфоратор DWT ABH-20 D-2H BMC обладнаний двигуном безщіткового типу, з великим ресурсом роботи та продуктивністю, не потребує жодних техобслуговувань. Функціонований системою плавного регулювання оборотів, реверсом та 4 режима роботи.
За додатковою інформацією прошу звертатися +380505849620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 1.7 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Вага | 2.79 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴











