
CROWN CT42023 мойка високого тиску 2000Вт, 150БАР
7 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 7640177420749
Відправка з 08 квітня 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна мийка високого тиску CROWN CT42023.
Функціональні особливості миття:
- Температурний захист, що запобігає пошкодженню пристрою, вимикаючи його в разі перегрівання.
- Захист від перевищення тиску запобігає пошкодженню деталей пристрою надмірним тиском (наприклад, якщо шланг високого тиску перегинався, або забилося вихідне сопло).
- Регулювання кількості мийного засобу дає змогу змінювати кількість домішку до води мийного засобу.
- Автоматичний відбір води з ємності.
Характеристики:
-
Номінальна потужність 2000 Вт
-
Сила струму при напрузі 220-230 В 8.32 A
-
Параметри водопостачання
-
Макс. тиск 0,7 МПа
-
Макс. температура <60 °C
-
Мін. витрати 6,78 л/хв
-
Робочі характеристики
-
Hомінальний тиск 11 МПа
-
Макс. тиск 15 МПа
-
Продуктивність 6,7 л/хв
-
Mакс. витрати 7,8 л/хв
-
Вага 12,3 кг
Особливості:
-
Регульований потік
-
Резервуар для миючих засобів
-
Регулювання концентрації миючих засобів
-
Захист від перегріву
-
Захист від перевищення тиску
Комплектація:
-
Мийка високого тиску - 1 шт
-
Інструкція з експлуатації - 1 шт
-
Шланг високого тиску - 1 шт
-
Пістолет-розпилювач - 1 шт
-
Фільтр - 1 шт
-
Шланг з конектром 3 метра - 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Максимальна продуктивність | 406 л/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1.2 л |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Сопло струминної трубки | Трьохпозиційне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴











