ХІТ

DWT HKSP15-61 S циркульна пила, 1500Вт, плавний пуск
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: HKSP15-61S
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ила дискова DWT HKSP15-61 S - напівпрофесійна пила з потужним 1500 Вт двигуном та 5500 оборотів на хвилину. Максимальний проріз деревини 63 мм. Зручна та надійна пила з високоякісних матеріалів, мідною обмоткою двигуна. Офіційна гарантія 3 роки.
Технічні характеристики:
- Сила струму при напрузі 230 В6.5 A
- Швидкість холостого ходу: 5000 min-1
- Полотно циркулярної пилки: Ø185 мм
- Ø отвору полотна циркулярної пилки: 20 мм
- Макс. товщина полотна циркулярної пилки: 2.4 мм
- Макс. глибина різання 90°: 65 мм
- Макс. глибина різання при 45°: 44 мм
- Вага: 4.5 кг
Переваги:
- Плавний пуск
- Блокування шпинделя
- Регулювання глибини різу
- Регулювання кута
- Функція блокування
- Система пиловідведення
- М'яка ручка
Придбавши у нас пилу, Ви отримаєте доступ до оригінальних запчастин ТМ DWT, CROWN, STANLEY, DEWALT. За додатковою інформацією прошу звертатись, номера телефонів на сайті r-tool.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисні шкірки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴







