DWT WS07-125 E Кутова шліфувальна машина (Болгарка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 1.81 кг |
| Виробник | DWT |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴








