Дриль-шурупокрут DWT BM-280T - напівпрофесійна модель шурупокрута. Переваги: добре збалансований, зручно лежжить в руці, лед підсвітка робочої зони, дві передачі оборотів 1-0\350, 2-0\1100 об/хв, потужність 280 Вт, крутний момент 22 Нм, вага 1,35 кг. Придбавши в нашому магазині шурупокрут DWT BM-280T, ви отримаєте три роки гарантії та після гарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 1.35 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 1.35 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Підсвічування для робочих зон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴











