Топ

NEW DWT AWSP-20-125 DV BMC Акумуляторна болгарка з регулюванням обертів БЕЗ АКУМУЛЯТОРІВ
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: AWSP-20-125DV
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропоную вам вигідно придбати в нашому магазині напівпрофесійну акумуляторну болгарку з регулюванням обертів ТМ DWT AWSP-20-125 DV - якість європейська, а ціна народна. Основні переваги: безщітковий електродвигун, що в 2 рази довговічніший і надійний від щіткового, в 1,5 рази економніший в роботі, перемикання оборотів 6 ступенів 300-9000 об/хв, захисна муфта при закусуванні ріжучого диска, що вбереже вас від травм, а також модель DWT AWSP-20-125 DV оснащена захистом від випадкового запуску.
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора Li-Ion
- Номінальна напруга 20 В Макс.
- Номінальна швидкість 300-9000 хв-1
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини 100/110/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки 65/75 мм
- Вага 2,09 кгТип акумулятора Li-Ion
- Номінальна напруга 20 В Макс.
- Номінальна швидкість 300-9000 хв-1
- Ємність акумулятора 4 А·год
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 100/110/125 мм
- Макс. Ø гумової шліфувальної пластини 100/110/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки 65/75 мм
- Вага 2,09 кг
Комплектація:
- Болгарка-1шт,
- Картонна упаковка-1шт,
- Інструкція та гарантій талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Довжина щітки | 75 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Незахищена муфта | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





