Електролоб
зик Crown CT15189 - це насправді дуже якісний лобзик потужністю 550 Вт. Надійна система регулявання ходу пилки, можливість регулювання кута нахилу підошви до 45 градусів, комплектується насадкою перехідником для підключення до пилососа, що забезпечить вам комфортну та чисту роботу! Придбавши, будете задаволені якістю!Характеристики:
- Номінальна потужність 710 Вт
- Сила струму при напрузі 220-230 В 3.1 A
- Число ходів холостого ходу 700-3000 минˉ¹
- Довжина ходу пильного полотна 26 мм
- Макс. ріжуча здатність в дереві 85 мм
- Макс. ріжуча здатність в алюмінії 20 мм
- Ріж. здатність в сталі 10 мм
- Максимальний нахил корпусу (ліворуч/праворуч) 45° / 45°
- Вага 2,9 кг
Особливості:
- Легка заміна пильного полотна
- 4-х ступінчатий регулятор
- Регулювання частоти ходу
- Регулювання кута нахилу пилкового диска
- Фіксатор вмикача / вимикача
- М’яка накладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 2.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 40 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 5 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴








