Ланцюгова електропила ТехАС ТА-03-224, доступна по ціні та надійна по якості з потужним двигуном 2.3 кВт. Бокове розміщення двигуна, прорезинена рукоятка забезпечить вам зручність під час роботи. Натяжка ланцюга проста (болтом), захистить вас від зайвих витрат в експлуатації пили. Корпус пили складається напів з металу, а маса не перебільшує 4.6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2.3 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴









