Ви перед вибором якісної пили....Sadko... лише Sadko GCS-510E. Доступна ціна за європейську якість. Потужна, економна та надійна на всі 100%. Гарантія 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Садко |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 6.5 кг |
| Довжина шини | 45 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 50 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴









