
Бензопила Forte FGS45-18MG, 2кВт, 2 роки гарантії
3 406 ₴
- Під замовлення
- Код: FGS45-18MG
Відправка з 06 квітня 2026+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензопила Forte FGS45-18MG - найкраще поєднання ціна - якість. Компактна, економна, добре збалансована із сучасною антивібраційною системою ланцюгова пила, яка легко справиться з вашими господарськими потребами. Магнезієвий стартер - легкий пуск, зручно, надійно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 9 м/сек |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тріумф ланцюга | Так |
| Коригування кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 406 ₴








