
Болгарка DWT WS22-230T, 2200Вт/плавний пуск/поворотна ручка
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: WS22-230T
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина DWT WS22-230T, напівпрофесійного класу. Переваги: електронний плавний пуск, висока потужність 2200Вт, максимальний діаметр диска 230мм, максимальні обороти диска 6000 об/хв, поворотна задня ручка на 180 градусів, максимальний ступень захисту, корпус виготовлений з якісного пластику, високоміцні металеві шестерні, редуктор з магнієвого сплаву, легкий доступ для заміни щіток, зручна у роботі. Взагальному ... болгарка DWT WS22-230T відмінно справиться з важкою роботою, де іншим не підсилу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



