-37%

CROWN CT26010HX PROFESSIONAL акумуляторний безщітковий фрезер, 33000об/хв/20В/Ø6,8 мм
5 550 ₴
3 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT26010HX
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики акумуляторного фрезера CROWN CT26010HX PROFESSIONAL:
- Тип акумулятора Li-on
- Номінальна напруга 20 В
- Швидкість холостого ходу 10000-30000 minˉ¹
- Цанга внутрішній Ø 6 / 8 мм
- Хід основи фрези 20 мм
- Сумісні батареї CAB208016XE, CAB208016XE CB, CAB205014XE, CAB204015XE, CAB204015XE CB, CAB204014XE, CAB204014XE CB, CAB202013XE, CAB202013XE CB
- Вага 2 кг
Особливості акумуляторного фрезера CROWN CT26010HX PROFESSIONAL:
- Регулювання швидкості
- Безщітковий двигун
- Фіксатор шпинделя
- Регулювання глибини фрезерування
- Система витяжки пилу
- Гарантія виробника 36 місяців
Комплектація акумуляторного фрезера CROWN CT26010HX PROFESSIONAL:
- Акумуляторний фрезер - 1шт.
- Паралельна напрямна - 1 шт.
- Направляючий з роликом - 1 шт.
- Перехідник для підключення пиловідводу апарату - 1 шт.
- Ключ - 1 шт.
- Інтрукція та гарантійний талон - 1 шт.
ВАЖЛИВО - У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ АКУМУЛЯТОР ТА ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Страна производитель | Швейцария |
| Размер цанги | 8 мм |
| Максимальная глубина фрезерования | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 33000 об/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴



