-36%

CROWN CT18095 BMC відбійний молоток професійний 50Дж/1500Вт/36 місяців
17 500 ₴
11 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT18095
+380 (50) 584-96-20
- +380 (67) 584-96-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики відбійного молотка CROWN CT18095 BMC:
- Потужність - 1500 Вт
- Сила струму при напрузі - 220-230 В 6.5 A
- Тип патрона - HEX-30
- Число ударів - 1400 хвˉ¹
- Сила удару - 50 Дж
- Вага - 19 кг
Переваги та особливості:
- Професійний клас
- Регулювання швидкості
- Індикатор стану вугільних щіток
- Індикатор живлення
- М’яка накладка
- Гарантія 36 місяців
Комплектація CROWN CT18095 BMC:
- Відбійний молоток: 1 шт.
- Інструкція з експлуатації: 1 шт.
- Додаткова рукоятка: 1 шт.
- Зубило піка: 1 шт.
- Зубило плоске: 1 шт.
- Вугільна щітка: 1 шт.
- Тюбик з мастилом: 1 шт.
- Ключ фланцевий: 1 шт.
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальная сила удара | 50 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 1400 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 11 200 ₴




