Особливості та переваги акумуляторної шліфмашини Техас TAOE-AG125L
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Техас TAOE-AG125L працює від акумуляторів лінійки ONE ENERGY. Дана модель болгарки оснащена безщітковим двигуном, який має збільшену потужність та великий ККД, що забезпечує тривалу продуктивність інструменту під навантаженням та трьома режимами швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об/хв. Розмір корпусу в обхваті частини мотору складає лише 53 мм, та 42 мм у руків’ї.
Гарантія офіційна на території України 36 місяців!
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Ion лінійки ONE ENERGY (TAOE-B410, TAOE-B610)
- Номінальна напруга: 20 В
- Рекомендована ємність акумулятора для ефективної роботи: 4 та 6 Аг
- Три режими швидкості - 5000/6500/8500 об/хвˉ¹
- Різьба шпинделя M10/M14
- Макс. Ø відрізного диска: 115/125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска: 115/125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки: 65/75 мм
- Макс. Ø чашеподібної дротяної щітки: 65/75 мм
- Вага без АКБ: 1,4 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴








